prev next


NASZE DNA  

Akademia Łyżwiarstwa Figurowego Gdańsk została założona przez grupę miłośników tej pięknej dyscypliny, aby wspierać pasje wszystkich chcących uprawiać łyżwiarstwo figurowe w Trójmieście. Jesteśmy zaangażowani w rozwój sportowy osób korzystających z zajęć łyżwiarskich organizowanych przez Akademię.

Swoim działaniem propagujemy zdrowy styl życia oraz aktywność sportową w wielu aspektach - przez zajęcia specjalistyczne łyżwiarskie zarówno na lodzie jak i poza lodem, treningi ogólnorozwojowe, zajęcia baletowe oraz sesje imitacyjne.

Akademia w sposób szczególny wspiera uczniów, zawodników, których trenowanie tej pięknej a zarówno ciężkiej dyscypliny wymaga organizacji dużej ilości specjalistycznych zajęć na tafli lodowej. Naszą ambicją jest wystawianie reprezentacji w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej zarówno amatorów jak i wyczynowców.

Akademia jest organizacją młodą, która utrzymuje się z wpłat i składek członkowskich. Prace organizacyjne wykonywane są przez członków założycieli na zasadzie wolontariatu. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym kto będzie gotów pomagać nam realizować ambicje związane ze wspieraniem osób uprawiających łyżwiarstwo figurowe.

O NAS JESZCZE WIĘCEJ

Akademia Łyżwiarstwa Figurowego Gdańsk jest klubem sportowym zrzeszonym w ramach Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego. 


To najlepsza szkoła łyżwiarstwa figurowego w północnej Polsce, oferująca najwyższej jakości naukę jazdy solistycznej na łyżwach dla dzieci i dorosłych. 
Nasza Akademia zatrudnia najlepszych instruktorów i trenerów jazdy na łyżwach, tańca klasycznego i zajęć imitacyjnych. Lekcje jazdy na łyżwach są dobrze zorganizowane, a menedżerowie akademii nadzorują przebieg treningu, aby upewnić się, że każdy uczestnik będzie mógł w pełni wykorzystać czas lekcji.  Akademia umożliwi Ci również przygotowanie się do zawodów sportowych zapewniając ułożenie dobrze zbalansowanego programu i zgłaszając Cię do zawodów.

Nasi profesjonalni trenerzy posiadają ogromne doświadczenie i wiele osiągnięć rangi krajowej i europejskiej, są zaangażowani w pracę na każdym treningu. 
Sprawdź nas! Przyjdź na jeden z naszych treningów i nie przegap warsztatów i obozów które organizujemy cyklicznie.


oijoij kjijoi